Debeściak w każdym calu 😉 Prawdziwie męski, nieco fizjologiczny – zupełnie niedzisiejsze pojęcie męskości czyt. niezniewieściałe… szalenie uniwersalny…a „nowa” wersja jest rewelacyjna.

jankub8

Właśnie sobie kupiłem,a używałem go ostatni raz w 92 roku, nadal mi się podoba i tak dla urozmaicenia będę do niego wracał co jakiś czas.

Stanisław

Wczoraj otrzymałem przesyłkę.. ależ się sentymentalnie zrobiło… lata ’90 były piękne, wielkie plany i cały świat przed nami…powrót do przeszłości ! Na pewno tu wrócę po kolejną buteleczkę !

pitus77

Kawał dobrej roboty. Zapach udostępnia ciepłe wspomnienia i emocje..To lubię w perfumach.

jakub05

Replika przypomina w 99% zapach oryginału za tą cenę warto, jest trwały i bardzo wydajny.

Extremme

Bardzo udana i profesjonalna transakcja. Zapach wspaniały, bardzo bardzo trwały, zgodny z opisem. Szybka realizacja zamówienia, zero problemów, dlatego polecam wszystkim i dziękuję 🙂

iron778

Transakcja oczywiście kolejny raz udana. Przedmiot zgodny z opisem, dostarczony w ekspresowym tempie. To ten zapach – moje wspomnienie młodości, trwalszy od oryginału, którego mam jeszcze kilka kropel. Sprzedający – solidna firma.

Bassco

Zapach rewelacja, robi się idealny po kilku minutach używania. Nie ma drugiego podobnego produktu na rynku. Transakcja wzorowa. Polecam!

RafiFC

Tak.Właśnie to ten zapach,którego nigdy nie zapomnę 🙂 Rewelacyjnie dobrane składniki. Po użyciu zapach utrzymuje się bardzo długo i tak w prawdzie dopiero po kilkudziesięciu minutach udowadnia własną siłę. Gorąco polecam ten wyjątkowy zapach!!

maciek641

W końcu po kilku latach znalazłem tak doskonałe odwzorowanie. Produkt najwyższej jakości ! Na pewno kupię ponownie!

piotreks

Transakcja przebiegła pomyślnie. Przedmiot zgodny z opisem. Towar b. dobrej jakosci. Polecam wszystkim znajacym temat i czasy tych perfum.

Darczi_77

Rzetelny i uczciwy kontrahent, polecam wszystkim transakcje z tym sprzedającym – Pełen profesjonalizm. Bardzo udany zakup – 100% zadowolenia. Przesyłka błyskawiczna. – Rewelacja !!! Życzę wszystkim tak udanych zakupów. Dziękuję i pozdrawiam.

kacperzo