Tworzenie perfum Francja

Miło nam Państwa gościć na stronie internetowej poświęconej legendarnemu zapachowi Adidas Adventure Zielony. Jesteśmy firmą działającą na rynku perfum od 2005 roku. W tym czasie pozyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów. Dzięki bardzo dobrej jakości naszych zapachów wielu z Państwa współpracuje z nami już ponad 10 lat.

Oryginalne zapachy wysyłamy do labolatorium we Francji, gdzie chemicy za pomocą specjalistycznej aparatury badają składniki i ich proporcje wchodzące w skład zapachu. Pozwala to na uzyskanie identycznych olejków zapachowych jak w oryginałach. Trzy typy perfum jakie znajdują się w naszej ofercie to:

  • wody toaletowe (eau de toilette) do 10% olejka zapachowego
  • wody perfumowe (eau de parfum) 10-20% olejka zapachowego
  • perfumy (parfum) – do 40% olejka zapachowego

Teraz mają Państwo możliwość wyboru stężenia olejka.  Nasze perfumy cechuje bardzo dobra trwałość. Zapachy utrzymują się na skórze nawet ponad 10 godzin. Kompozycje zapachowe w pełni odpowiadają oryginałom. Nie muszą już Państwo przepłacać w drogich perfumeriach czy drogeriach, gdzie zapach kosztuje nawet ponad 600zł. U nas za ten sam zapach zapłacą Państwo nawet do 90% taniej. Perfumy sprzedawane są w szklanych butelkach bardzo wysokiej jakości, z rozpylającym atomizerem i ozdobną nasadką. W wersji 3 tzn. jakość perfum – zapach otrzymacie Państwo w kryształowej butelce z grubego szkła (waga 280g). Specjalizujemy się w sprzedaży perfum wycofanych z produkcji. Jednym z przykładów jest właśnie Legendarny Zielony Adidas Adventure wycofany z produkcji.

Wszystkie nasze zapachy sa:

  • legalne
  • testowane dermatologicznie,
  • posiadają pozwolenie na sprzedaż na terenie UE

Podane nazwy i zdjęcia perfum są własnością intelektualną producentów. Zostały one użyte w treści  oraz na listach zapachów wyłącznie w celach informacyjnych oraz porównawczych.